Марица спечели групата без загуба и отиде на плаж

Отборът на Марица (Пловдив) спечели и последния си мач в Група А от финалите на Държавното първенство по волейбол за момичета до 13 години, които се провеждат в зала "Спортпалас" край курорта Златни пясъци.  Вчера състезателките на Цеца Тенева и Петя Хрисчева разгромиха тима на Раковски (Димитровград) с 2:0 (25:9, 25:9) и оглавиха крайното класиране в групата без загуба.  Така пловдивчанки заслужено използваха свободния си следобед, за да отпочинат на плажа преди започващата днес финална шестица.

Освен Марица, за така наречения Суперфинал се класираха още ЦСКА (София) от Група А, Хебър (Пазарджик) и Ропотамо (Приморско) от Група Б и Левски (София) и Чавдар (Бяла Слатина) от Група В.  От утре до неделя шестте състава ще се срещнат по веднъж всеки с всеки, за да определят шампиона за 2015 година и останалите призьори.