САЩ победи Пуерто Рико в контрола

Пол Ариола вкара гол и изработи още един при успеха на националния отбор на САЩ с 3:1 над Пуерто Рико като гост в контролна среща. 21-годишният Ариола, който не е включен в предварителната група на САЩ за турнира 100 години Копа Америка, просто тренира с тима. Иначе той играе за мексиканския Тихуана.

След като Тим Рийм откри резултата за янките в 20-ата минута, Ариола асистира на Боби Ууд за 2:0 в 34-ата. За Ууд това е пети гол в 18 мача за националния отбор.

Три минути преди края на първото полувреме Луис Бетанкурт излезе сам срещу вратаря Брад Гуцан и намали. Но Алехандро Бедоя с пробив и центриране от дясно намери Ареола, който в 56-ата минута върна аванса от два гола на своите. 7 минути след подаването си Бедоя контузи десния си глезен и напусна терена.