Капитанът: Нямам търпение да взема трофея в ръцете си

Капитанът: Нямам търпение да взема трофея в ръцете си

Капитанът на Лестър Уес Морган заяви, че все още се опитва да осмисли уникалното постижение, което той и неговите съотборници записаха, спечелвайки титлата в Премиър лийг. Централният бранител, който вкара важни голове в последните седмици, а вчера бе един от най-активните в празненствата, признава, че вече няма търпение да вземе в ръцете си трофея в Премиър лийг.

"Не мога да повярвам. Със сигурност в началото на сезона не съм си мислел, че ще се окажа в тази ситуация. Опитвам се да го осмисля... цялото пътешествие и това да бъда капитан на отбор, който печели титлата. Нямам търпение да взема трофея в ръцете си", заяви Морган.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.
1 Коментара
avatar
SexyKiska17
.14/6/2025
🥰😘 Искаш ли да си намериш жена за една нощ?? Влез в 👉 17X.FUN
Харесай
Отговори (0)

Още от Футбол свят

Виж всички