Волфсбург лиши Навас от рекорд

Вратарят на Реал Мадрид Кейлор Навас има още една причина да съжалява за поражението с 0:2 от Волфсбург в първа 1/4-финална среща от Шампионската лига. Голът на Рикардо Родригес от дузпа в 18-ата минута, с който "вълците" откриха резултата, сложи край на серията от поредни минути без допуснато от Навас попадение в Шампионската лига. Костариканският страж бе запазил мрежата си суха в продължение на 738 минути и бе близо до рекорда на Йенс Леман от 853 минути. Седем минути след попадението на Родригес, Максимилиан Арнолд с удар отблизо направи резултата 2:0 и Навас и компания са опрени до стената преди реванша другата седмица.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!