Лил смачка Нант (видео)

Отборът на Лил разби с 3:0 като гост Нант в мач от 32-ия кръг на Лига 1. Тимът от Северна Франция не остави никакви шансове на съперника и категорично демонстрира, че заслужава повече успеха. Лил откри резултата при една контраатака в 19-ата минута, при която Едер се Лорик Кана и откри. В 58-ата минута гостите удвоиха, след като при разбъркване Стопила Сюнзю скочи по-високо от вратаря Реми Риу и изпрати топката в мрежата. В края на мача Едер оформи крайното 3:0. В класирането Лил събра 46 точки и вече заема седмо място в подреждането. Нант от своя страна е десети с две по-малко.