Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Нов срам за Гърция (видео)

Гръцкият национален отбор продължава с колебливите си изяви. След като се провалиха в квалификациите за Евро 2016, елините записаха нов разочароващ резултат, макар и в контрола. Съставът на Михаел Скибе загуби с 2:3 у дома от Исландия в Атина, въпреки че в средата на второто полувреме водеше с 2:0. На два пъти за домакините се разписа Константинос Фортунис. Той откри резултата от дузпа в 19-ата минута, а в 31-ата удвои аванса на гърците. Много скоро Арнор Траустасон върна едно попадение, а през втората част Сверир Инги Ингасон и Колбейн Сигторсон оформиха пълния обрат.

В друга мач тази вечер Грузия и Казахстан завършиха 1:1. Азат Нургалиев изведе гостите напред, а Николоз Гелашвили изравни още до почивката.

ГЪРЦИЯ - ИСЛАНДИЯ 2:3
1:0 Фортунис (19) д.
2:0 Фортунис (31)
2:1 Траустасон (34)
2:2 Ингасон (70)
2:3 Сигторсон (82)