Неудържимият Олимпиакос обърна ПАО в дербито (видео)

Новият-стар шампион на Гърция Олимпиакос няма спърка и записа поредната си гръмка победа в първенството. Снощи "червено-белите" се наложиха с 3:1 над вечния враг Панатинайкос в дербито на 26-ия кръг.

Гостите първи откриха резултата чрез Маркус Берг още в 3-ата минута, но след това домакините направиха пълен обрат. Естебан Камбиасо изравни в 38-ата минута, а Мануел да Коща направи 2:1 в 87-ата минута. Крайното 3:1 пък оформи Браун Идейе в 89-ата минута.

Така Олимпиакос, който вече си осигури поредната титла във витрината си, вече има актив от 70 точки на върха в класирането и цели 20 преднина пред втория АЕК (Атина). ПАО пък е на третата позиция с 45 точки до момента.