Манданда спаси Марсилия (видео)

Отборите на Лориен и Олимпик Марсилия завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от 30-ия кръг на Лига 1. "Мерлузите" откриха резултата в 34-ата минута с попадение на Маджид Уорис. Нападателят получи пас от Увалид Меслуб и с прецизен удар вкара. В началото на втората част обаче Маурисо Исла изравни. Чилиецът се оказа на правилното място при едни блокиран удар на Миши Батшуаи и направи 1:1. До края на мача домакините можеха да стигнат до успеха, но за пореден път през този сезон Стив Манданда направи много силен двубой и спаси Марсилия от загуба.

Така ОМ записа 15-и равен мач през сезона и продължава да се лута из средата на таблицата. Играчите на Мичел са на девето място с актив от 39 точки. Лориен е със същия брой, но по-лошата голова разлика праща "мерлузите" на 11-о място.