Нолито се завърна с победен гол

Отборът на Селта излъга домакините от Хетафе в мач от 26-ия кръг на Примера. Един от най-силните футболисти на Едуардо Берицо Нолито изигра първи минути след повече от три месеца лечение на контузия. Бившият играч на Барселона се появи в игра в 58-ата минута и в 70-ата реализира единствения гол в двубоя.

Момчетата на Фран Ескриба бяха по-съзидателният тим през първото полувреме. Още в първата минута след центриране на Карим Йода топката се удари в гредата. Мехди Ласен и Пабло Сарабия пробваха мерниците си от средна и по-далечна дистанция. Включването на Нолито през втората част раздвижи играта на "небесносините", макар и не осезаемо. В 70-ата минута двете нули бяха разчупени след ъглов удари и щастлива топка попаднала в краката на Нолито - 0:1.

Снимка: "Марка"