Евро 2024: Англия - Словакия 0:0

ЦСКА с бърза победа над Спартак (Варна)

Волейболният отбор на ЦСКА записа 8-а победа от началото на сезона в женското първенство на НВЛ, след като надигра Спартак (Варна) с 3:0 (25:10, 25:10, 25:18) в изтеглен мач от предпосления 17-и кръг, игран  в зала "Васил Симов".

"Червените" се справиха със съперничките си за по-малко от час - 57 минути, като тимът от Варна бе с група от едва 7 волейболистки. Треньорката на ЦСКА пък Юлия Иванова даде шанс на почти всичките си състезателки като след убедителния първи гейм в игра се появиха по-младите.

Преди останалите срещи от кръга ЦСКА се завърна на 4-о място във временното класиране с 8 победи, 7 загуби и 26 точки. Спартак (Варна) пък остава на последното 9-о място без нито победа до момента, с една единствена спечелена точка и геймово съотношение 3:45.