Георги Пеев се завърна с падащ лист срещу норвежци след травма (видео)

Българският лидер на Амкар Георги Пеев се завърна на терена с гол, след като се възстанови от травма в бедрен мускул. В последната контрола от лагера в Испания на руския тим той започна титуляр срещу норвежкия Стабек.

Именно Пеев откри резултата срещу скандинавците. В 50-ата минута защитник на Стабек нескопосано опита да върне с глава топката към вратаря и българският халф с хубав прехвърлящ удар се разписа. Чума Анене 10 минути по-късно направи 2:0 за Амкар. Малко след това Стабек върна едно попадение. Пеев игра до 83-ата минута. Бранителят на Амкар Петър Занев рита цял мач.