Тевес се прояви в стил "Моци" - вижте какво причини на противников вратар (видео)

Голямата звезда на Бока Хуниорс Карлос Тевес беше в центъра на събитията в мача срещу Нюелс Олд Бойс от 4-ия кръг на аржентинското първенство. Нападателят вкара гол и направи две асистенции, но друга негова изява ще се помни дълго. В края на първото полувреме той удари с коляно в лицето стража на гостите Луис Унсаин и счупи челюстта му. 20-годишният вратар веднага беше откаран в болница, където претърпя операция. Очаква се той да е извън терените около два месеца.

Тевес не получи дори жълт картон за грубото си влизане, а за капак след почивката настъпи много опасно противников футболист, но той се размина без сериозна травма.
Това съвсем не е първата подобна проява на аржентинския национал след завеъщането му в Бока. През септември миналата година той счупи крака на играч на Архентинос Хуниорс.

Иначе Бока стигна лесно до трите точки. Родриго Бентанкур откри резултата още в 33-ата секунда, а Тевес покачи на 2:0 в 6-ата минута от фаул. Другите попадения за гранда от Буенос Айрес отбелязаха Джонатан Силва и Себастиан Паласиос, а за Нюелс Олд Бойс се разписа ветеранът Макси Родригес.

БОКА ХУНИОРС - НЮЕЛС ОЛД БОЙС 4:1
1:0 Р. Бентанкур (1)
2:0 К. Тевес (6)
3:0 Д. Силва (37)
3:1 М. Родригес (57)
4:1 С. Паласиос (73)