100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:3

Гълъбинов спаси Новара

Андрей Гълъбинов реализира осмото си попадение през сезона в Серия "Б", след като вкара изравнителния гол при равенството на Новара 1:1 в гостуване срещу Комо. Гълъбинов започна на пейката и се появи в игра в 69-ата минута на мястото на Фелис Евакуо. Комо откри резултата в 76-ата минута чрез Фелис Ганц, но българинът изравни в 81-та, с което оформи крайното 1:1 и донесе точка на Новара в мача от 26-ия кръг на шампионата. Новара заема пето място в генералното класиране с актив от 42 точки, докато Комо е на последната позиция.