Гълъбинов се завърна след месец отсъствие

Българският нападател Андрей Гълъбинов се завърна в игра след един месец отсъствие. Голмайсторът на Новара изтърпя наказание от три мача при поражението с 1:2 от Тернана на 20-и февруари, а миналия кръг, когато бе на разположение, остана на пейката през всичките 90 минути.

Таранът започна от резервната скамейка и днешното домакинство срещу Бари от 32-ия кръг на Серия "Б", но се появи в игра в 72-ата минута при резултат 1:1 след голове на Гонзалес (4) и Моралес (57). В 78-ата минута Сансоне вкара втори гол за южняците, а минутите до края Гълъбинов си изпроси и жълт картон след спречкване с Тонучи. Домакините не успяха да стигнат до равенството и записаха 10-та загуба. Въпреки това останаха на трето място с 52 точки. Бари се изравни с петия Чезена на пето място с 50 точки.

Каляри се върна на върха в Серия "Б" с 65 точки след победата с 2:0 над Виченца, но Кротоне, който има 63 точки е с мач по-малко.