Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Каен се възползва от грешките на Ница

Отборът на Каен победи с 2:0 Ница в мач от 23-ия кръг на Лига 1. Нормандците се възползваха от грешки в отбраната на съперника преди почивката, след като и двата гола дойдоха след сбъркан пас в половината на гостите. Първо Силивио Роделен бе изведен от Жюлиен Фере на чиста позиция и откри, а след това Саиди Нтибазонкиза бе спънат в наказателното поле и Анди Делор реализира дузпата.

След почивката Ница бе по-активният тим на терена, но вратарят на домакините Реми Веркутр спаси на няколко пъти вратата си с решителни намеси.

По този начин Каен се изравни с Ница, като и двата тима имат по 36 точки и заемат съответно четвърта и пета позиция.