Звездец със страхотен обрат в Белоградчик

Зрелищни мачове предложи програмата от 11-ти кръг във Висшата лига при мъжете, като два от трите срещи за деня завършиха в пет гейма.

Отборът на Звездец (Горна Малина) направи страхотен обрат, за да надделее с 3:2 (21:25, 25:27, 25:20, 25:21, 15:7) като гост на ВК Град (Белоградчик). Воденият от Иван Генков и Борислав Кьосев тим изоставаше с 0:2 гейма, но успя да направи по-трудното и да спечели след 3:2.

В друг мач за деня Ботев (Луковит) спечели регионалното дерби срещу Изгрев (Ябланица), след като се наложи с

3:1 (25:15, 27:29, 25:20, 25:15)

като гост.

Във временното класиране лидер е непобеденият до момента тим на Славия (София) с 28 точки (10 победи от 10 мача). На втора позиция е Черно море (Варна) също с 28 точки, но 9 успеха. Ботев (Луковит) е на трето място с 24 точки, а Виктория Волей - на четвърто с 20.

Пълното класиране, всички резултати и програмата във Висшата лига може да видиш ТУК