Негредо спаси точка за Валенсия на "Риасор" (видео)

Отборите на Депортиво Ла Коруня и Валенсия направиха 1:1 в среща от 21-ия кръг на Ла Лига. Лукас Перес (27) вкара за галиския тим, а Алваро Негредо изравни в 93-ата минута. Тимът на Гари Невил продължава да няма победа в Ла Лига от месец ноември.

Негредо пропусна първата добра ситуация в двубоя в 11-ата минута, стреляйки извън целта. В 27-ата голаджията на "бяло-сините" Лукас Перес откри резултата след подаване на Луис Алберто зад гърба на защитата, последва финт на Лукас и насочване в опразнената врата - 1:0. "Седмицата" на Депор за шести път вкарва първия гол в срещата и е лидер по този показател в Примера заедно с Карим Бензема и Борха Гонсалес - Бастон. След почивката играта беше равностойна и без много голови ситуации. Когато всички чакаха финалния сигнал, Алваро Негредо изникна в наказателното поле и изравни след удар с глава от десет метра - 1:1.

Снимка: "Марка"