Чочев и Ко не дадоха шанс на дружината на Тони и Пацини

Отборът на Палермо, в чийто редици играе българският национал Ивайло Чочев, победи с 1:0 последния в класирането на Серия "А" Верона. Нашият полузащитник се появи в игра в 76-ата минута, влизайки на мястото на Мато Яяло. Единственият гол в срещата реализира Франко Васкес, който не остави шанс на стража на домакините Пиерлуиджи Голини в 27-ата минута. Атаката на Верона се водеше от бившите италиански национали Лука Тони и Джампаоло Пацини, но те не бяха резултатни.

Загубата от Палермо е под №11 в кампанията за тима от града на Ромео и Жулиета, като футболистите на Луиджи Делнери все още нямат победа. Във Верона ще се надяват на изключително силна пролет, която евентуално да заличи трагичното представяне през първия дял на първенството. Палермо пък е на шест точки от опасната зона. В следващия кръг Чочев и колегите му от Сицилия гостуват на Дженоа. "Джалоблу" пък има визита на Рома.