Ще продължи ли Нианг да бие дузпите на Милан? (видео)

Наставникът на Милан Винченцо Монтела може би ще трябва да преосмисли решението си да възлага на Мбайе Нианг отговорността да бие дузпите на "росонерите". 21-годишният френски нападател направи втори пореден пропуск от бялата точка. В миналия кръг той пропусна дузпа при победата с 2:1 срещу Кротоне, а тази вечер го стори и във важния сблъсък с Рома на "Олимпико". В 28-ата минута Нианг получи идеална възможност да изведе гостите от Милано напред в резултата, но не успя да преодолее полския вратар на столичани Войчех Шчесни. На почивката резултатът е 0:0.