Очаквайте в 15:00 Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16)

Малага загуби в Кордоба, Селта и Гранада с минимален аванс

Отборът на Кордоба съсече с 2:0 гостуващия Малага в първа среща от 1/16-финалите за Купата на краля. Така елитният тим от Коста дел Сол е с единия крак извън надпреварата. В 71-ата минута Родри отбеляза, след като първият му удар беше спасен от вратаря Бойко. В 82-ата Борха Домингес се разписа за втори път след хубав рейд на Моха.

В Мурсия Селта успя да спечели с 1:0 над едноименния тим. Галиският тим не блестеше, но се добра до гол на Серхи Гомес в 42-ата минута. В спор между два тима от Примера Гранада надделя с 1:0 над Осасуна след попадение на Йон Торал.