Битката за второто място продължава след равенство на ЦСКА - София с Крумовград, Локомотив и Левски излизат в мач за престиж в Пловдив

Късен гол спаси Цюрих срещу Виляреал, Стяуа с обрат срещу Османлъспор (видео)

Отборите на Цюрих и Виляреал не се победиха в мача помежду си от Група "L" на Лига Европа. Бруно Сориано изведе испанците напред в резултата с гол в 14-ата минута, но три минути преди края Роберто Родригес от дузпа изравни.
В другата среща в групата Стяуа направи обрат в балкански сблъсък с Османлъспор. Румънците надвиха гостите си от Турция с 2:1, след като Ндиайе бе точен за Османлъспор в 30-ата минута, а Голубович изравни в 68-ата. В 87-ата минута Габриел Тамаш донесе победата на тима от Букурещ.
Ситуацията в групата е доста любопитна. Османлъспор е лидер със 7 точки, а останалите три тима са с по 6.