Ради Цонев с първи гол в Италия

Бившият халф на Левски Радослав Цонев отбеляза първия си гол в Италия с екипа на Лече. Българинът се разписа в 69-ата минута при победата над водача в класирането Юве Стабия.

Домакините поведоха с 2:0 до почивката, но през втората част Лече сътвори пълен обрат. Цонев се появи в игра в 52-ата минута, а в 69-ата реализира красив гол за 2:2. Преди това Пазили бе изравнил резултата. Победата за гостите пък донесе Салваторе Катурано секунди преди края на срещата.

Антонио Вутов не се появи в игра за Лече и изгледа мача от резервната скамейка. В същото време пък цял мач за Юве Стабия изигра друг юноша на Левски - защитникът Живко Атанасов.

След тази победа Лече се изравни по точки с Юве на върха на класирането в Лега Про, като и двата тима имат по 29.