Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Сампдория шокира Сасуоло за 7 минути (видео)

Драматична победа постигна Сампдория в Генуа срещу гостуващия Сасуоло в неделния мач от 13-ия кръг на Серия "А". "Моряците" надделяха над водения от Еузебио Ди Франческо тим с 3:2, въпреки че до 84-ата минута губеха с 0:2.

Федерико Ричи (64) и Антонино Рагуса (74) дадоха стабилен аванс от два гола на Сасуоло в резултата, но в 84-ата ветеранът Фабио Куалярела намали на 1:2. За Куалярела това бе гол №100 в Серия "А". Две минути по-късно колумбийският нападател Луис Муриел изравни след груба грешка на играч на гостите, а в първата минута на добавеното време отново той донесе страхотната победа на Самп с попадение от дузпа.

Така Сампдория временно се изкачи на осмо място в класирането с 18 точки, докато Сасуоло претърпя четвърта поредна загуба в първенството и заема 15-а позиция с 13 точки.