Гранада и Депор взеха по точка

Отборите на Гранада и Депортиво Ла Коруня направиха 1:1 в среща от 11-ия кръг на Ла Лига. Флорин Андони откри резултата в 64-ата минута, а Титон се отбеляза автогол в 80-ата. Южняците остават последни без победа. Депор е близо до зоната на изпадащите.

Най-чистото положение за първото полувреме се откри пред Андреас Перейра. В 37-ата минута фланговият нападател беше оставен да стреля с глава от малкото наказателно поле, но пропусна. Флорин Андоне (12) и Марлос Морено (14) пропуснаха за гостите от "Риасор".

В 56-ата минута Пжемислав Титон направи страхотно спасяване, а пропускът отново отиде в графата на Перейра. В 64-ата галиският тим стигна до гол. Андоне се разписа сам срещу Гийермо Очоя след хубава контра. В 80-ата андалуският състав изравни след аавтогол на вратаря. След първия удар топката се удари в гредата, при втория вратарят изби, а впоследствие имаше центриране в малкото наказателно поле, където Ломбан насочи в мрежата, стражът отрази първоначално, но след това неволно сам я бутна в мрежата.

В края и двата отбора изпуснаха да вземат победата. В 84-ата Гилерме имаше всички основания да отбележи за Депор след страхотна контра, но Очоя показа голяма класа. В 89-ата стана горещо пред другата врата, където Титон изби нисък изстрел.

Снимка: Twitter