Брюно Женесио: В такива мачове един отбор израства

Треньорът на Лион Брюно Женесио похвали своя тим след равенството 1:1 като гост на Ювентус в двубоя от 4-ия кръг на група "Н" в Шампионската лига. Френският изоставаше в резултата в голяма част от игровото време, но стигна до точката пет минути преди края.

"Не мога да бъда недоволен от показаното срещу един отбор, който е почти непобедим на своя стадион. Радостен съм, но и малко тъжен, защото и в двата мача срещу Ювентус можехме да постигнем и нещо повече.

Поздравявам момчетата. Именно в такива мачове един отбор израства, а младите трупат ценен опит, който ще им бъде нужен. Този резултат ни позволява да се надяваме на класиране на 1/8-финалите, но всичко зависи от цял ред обстоятелства. Ако има феърплей докрая, може и да продължим", каза Женесио.