Леонардо Жардим: Това равенство е с цената на победа

Старши треньорът на Монако Леонардо Жардим заяви, че равенството срещу ЦСКА (Москва) е с цената на победа за френския отбор, който е лидер в група Е на Шампионската лига с актив от 5 точки. Снощи грандът от Лига 1 изоставаше в резултата след попадение на Ласина Траоре през първото полувреме, но се добра до 1:1 след превъзходна атака на Бернардо Силва три минути преди края на мача в Москва.

Това равенство е с цената на победа за нас. Бяхме доста предсказуеми до техния гол, но след това променихме начина си на игра. Вратарят на ЦСКА  (б.р. Игор Акинфеев) беше изключителен. Той спаси 2-3 чисти положения", каза Жардим.

Монако има два мача у дома до края на груповата фаза, като техният следващ европейски сблъсък е отново срещу ЦСКА (Москва) на 2 ноември.