Жоро Миланов с едно полувреме при равенство с Монако (видео)

Отборите на ЦСКА (Москва) и Монако завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от Група “Е” на Шампионската лига. Руснаците поведоха в резултата с попадение на Ласина Траоре в 34-ата минута, но Бернардо Силва спаси монегаските с гол три минути преди края на срещата. Националът Георги Миланов игра едно полувреме, след като на почивката замени Алексей Йонов.

След по-активно начало на гостите, малко изненадващо домакините успяха да открият резултата в средата на първата част. Тогава Марио Фернандес намери начин да стреля към вратата, където Даниел Субашич отби удара му. Траоре обаче се оказа на правилното място и без да се бави добави топката в мрежата.

След почивката Монако отново бе малко по-активният тим, докато ЦСКА предпочиташе да действа на контраатаки, които не бяха безобидни. Все пак в 87-ата минута гостите стигнаха до точката. Един удар на Гуидо Карийо бе спасен от Игор Акинфеев, а при добавката от трудна позиция Силва направи 1:1.

При това положение Монако заема лидерска позиция в класирането на групата с актив от пет точки, събрани от една победа и два равни. ЦСКА от своя страна е на дъното с две, но все още с реални шансове за продължаване напред.

ЦСКА МОСКВА - МОНАКО 1:1
1:0 Траоре (34)
1:1 Силва (87)