Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Тотнъм пропусна златна възможност, но остана непобеден (видео)

Тотнъм остана единственият непобеден отбор в Премиър лийг, но пропусна добра възможност да излезе на първо място, след като направи 1:1 с Уест Бромич на "Дъ Хоутърнс". Стражът на "дроздовете" Бен Фостър се отличи със серия от спасявания през първото полувреме, но именно домакините поведоха с гол на Насер Шадли в 82-рата минута, който наказа бившия си отбор. Деле Али донесе точката на "шпорите" минута преди края.

През първите 45 минути лондончани  владееха топката в 76% от времето и нанесоха десет удара към вратата на Фостър, пет от които точни. Това обаче не бе материализирано в голово предимство.

Корнер пред вратата на гостите доведе до разбъркване, Маклийн стреля, Лорис се намеси, след което топката рикошира и в гредата и Шадли я довкара отблизо. Това бе моментът, в който Уест Бром поведе. В 89-ата минута Сон задържа добре в наказателното поле, след което върна топката към дузпата. Получи се рикошет, след което Деле Али стреля - 1:1. В самия край Ериксен можеше да донесе дори победата на гостите. Датчанинът изпълни много опасно пряк свободен удар, но Фостър отново спаси. Така Тотнъм за първи път от 1990 година насам остана непобеден в първите си осем мача в първенството.

Тотнъм е на трета позиция във временното класиране, но е само на точка зад лидера Манчестър Сити, който също не успя да победи днес. Уест Бром е на десето място.