Гол в 95-ата минута спаси "тигрите" срещу Бърнли (видео)

Хъл Сити продължава с добрите резултати от началото на сезона, след като "тигрите" днес се добраха до равенство - 1:1, срещу Бърнли в гостуването си на "Търф Моор". Стивън Дефур изведе домакините напред в 72-ата минута след страхотен рейд, при който пое топката от собствената си половина, напредна и стреля от близо 30 метра. Робърт Снодграс донесе заслужено равенство на Хъл с гол в 95-ата минута. Халфът вкара от пряк свободен удар.

Гостите нямаха късмет в две ситуации, тъй като удари на Дейвид Мейлер и Къртис Дейвис срещнаха гредите.

Бърнли има четири точки, докато Хъл Сити вече е със седем.