Уотфорд направи за смях Уест Хам след изоставане от 0:2 (видео)

Уотфорд постигна първа победа от началото на сезона в Премиър лийг, след като обърна с 4:2 Уест Хам като гост. Успехът на "стършелите" е още по-впечатляващ, като се има предвид, че те изоставаха с два гол след първия половин час. Младият Микейл Антонио (5', 33') вкара два гола с глава, дошли след перфектни центрирания на завърналия се в титулярния състав Димитри Пайе. Гостите обаче успяха да изравнят още до почивката. Одион Игало намали в 41-ата минута, след като негов удар рикошира в Колинс и излъга Адриан. В добавеното време на първата част Трой Дийни изравни след колективна грешка на Адриан и Колинс и много техничен прехвърлящ удар от малък ъгъл.

В 53-ата минута Етиен Капу направи обрата пълен с топовен шут, а десет минути след това Хосе Холебас оформи крайното 2:4 след изстрел от границата на наказателното поле.

Уест Хам остава с едва три точки след първите четири мача, докато с днешната победа Уотфорд вече има актив от четири точки.