Реми между Гранада и Виляреал (видео)

Отборите на Гранада и Виляреал направиха 1:1 в среща от стартовия кръг на испанското първенство. Саму Кастийехо (61) и Есекиел Понсе (65) отбелязаха в средата на второто полувреме.

Първото полувреме беше скучно и с една голяма голова възможност. Алешандре Пато изскочи срещу Гийермо Очоя в 14-ата минута, но пропиля шанса.

След почивката двата тима се разиграха. В 55-ата минута Роберто Сориано удари греда. В 61-ата Саму Кастийехо откри резултата след чудесно изпълнение от пряк свободен удар. Само четири по-късно андалуският състав изравни. След изпълнен корнер топката беше центрирана ниско на втора греда и там новото попълнение Есекиел Понсе откри головата си сметка - 1:1. В 69-ата "жълтите" изпуснаха брилянтен шанс, като отново гредата спря топката. В края момчетата на Пако Хемес бяха по-активни, а съдията прескочи спорно положение в наказателното поле на "подводницата".