Хъл с втора впечатляваща победа (видео)

Новакът в Премиър лийг Хъл Сити, който е засипан от многобройни проблеми, продължава да впечатлява, след като победи с 2:0 Суонзи като гост. Шон Малоуни (79') и Абел Ернандес (92') попариха "лебедите" в заключителните минути.

Гилфи Сигурдсон нацели гредата през първата част, а точно преди почивката гостите можеха да получат дузпа заради нарушение на Амат срещу Снодграс. Стюарт Атуел обаче не посочи бялата точка. В 79-ата минута Малоуни реализира отблизо след корнер, изпълнен от Снодграс. В добавеното време Малуони асистира на Ернандес за 0:2.

Хъл вече има актив от шест точки и заема трето място във временното класиране. Суонзи има три точки.