Сент Етиен докосва групите на Лига Европа (видео)

Отборът на Сент Етиен победи с 2:1 като гост Бейтар (Йерусалим) и направи голяма крачка към групите на Лига Европа. Французите се озоваха в ролята на догонващи още в началото, но до почивката обърнаха нещата в своя полза, а през второто полувреме пропуснаха да направят успеха си по-убедителен.

Бейтар поведе с попадение на Идан Веред в 8-ата минута, но в 15-ата Фабиен Лемоан изравни, а в 29-ата Флорентен Погба донесе победата на гостите. Халфът,  който е брат на новата звезда на Манчестър Юнайтед Пол Погба, се разписа след пас на Ромен Хамума.