Ботев и ЦСКА 1948 отново не си вкараха, ВАР запази шансовете на "червените" за Европа - отзивите на живо

Невероятно! Агуеро пропусна две дузпи за 13 минути! (видео)

Аржентинският нападател на Манчестър Сити Серхио Агуеро пропусна две дузпи в рамките на четвърт час в първия плейофен мач за влизане в групите на Шампионската лига между "гражданите" и Стяуа в Букурещ. Първото изпълнение на Кун Агуеро от бялата точка бе в осмата минута, когато вратарят на румънците Константин Нита Флорин спаси удара на аржентинеца. В 21-ата минута гостите от Англия получиха право да изпълнят втори 11-метров наказателен удар и с отговорността отново се нагърби Агуеро, но този път изстрелът му бе неточен, като топката закачи напречната греда.

Агуеро обаче се реваншира подобаващо за тези два големи пропуска. Той първо реализира гол за 0:2 в 41-ата минута, а през втората част (78, 89) оформи своя хеттрик и английският тим спечели с 5:0.