Очаквайте в 10:00: Какво е бъдещето на ЦСКА - София след оттеглянето на Гриша Ганчев - Филип Филипов и Стоян Орманджиев с отговорите

Германия на полуфинал след разгром над Португалия

Германия се класира за полуфиналите на олимпийския турнир по футбол за мъже в Рио след категорична победа на четвъртфиналите над Португалия с 4:0.

Серж Гнабри откри в 45-а минута, а през втората част Матиас Гинтер направи 2:0 в 57-а минута. Гинтер беше най-младият играч в състава на Германия, който спечели световната титла в Бразилия преди две години, а сега има уникалната възможност да стане и олимпийски шампион с Бундестима на бразилска земя.

Дави Зелке в 75-а и резервата Макс Филип в 87-а минути дооформиха убедителната победа. На полуфиналите Германия очаква победителя от мача между домакина Бразилия и Колумбия.