Владинова се класира на пето място на финала на обръч

Българката Невяна Владинова се класира на пето място на финала на обръч на турнира от Световната купа по художествена гимнастика в руския град Казан. Владинова изигра много добре съчетанието си и получи оценка от 17.950 точки. Шампионката на България се класира единствено за този финал след многобоя снощи, където остана на 14-о място. Победителка на обръч стана рускинята Яна Кудрявцева с 19.200 точки, следвана от Йон-Дже Сон (Република Корея) с 18.600 точки и Маргарита Мамун (Русия) с 18.500 точки. По-рано днес ансамбълът на България завърши на четвърто място в многобоя. В неделя възпитаничките на Ина Ананиева ще участват на финалите на отделните уреди. Състезанието е от 14.00 до 16.00 часа.