Украйна демонстрира суперформа преди Евро 2016 (видео)

Националният отбор на Украйна демонстрира суперформа преди Евро 2016. Тази вечер отборът записа поредна победа в последната си проверка преди финалите във Франция. "Жълто-сините" се наложиха с 3:1 над Албания в мач игран в Бергамо на стадион "Атлети Адзури д'Италия".

Тарас Степаненко откри резултата в срещата в 8-ата минута, но само четири по-късно Армандо Садику възстанови равенството. Андрий Ярмоленко в 49-ата минута и Йевхен Коноплянка в 87-ата минута обаче донесоха успеха на Украйна за крайното 3:1.

Така Украйна продължи добрата си серия от 6 поредни мача без загуба, от които 5 победи и 1 равенство. Така отборът може да се чувства оптимистично преди първия си мач на еврофиналите срещу Германия на 12 юни. Албания пък играе срещу Швейцария на 11 юни.