Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Манчестър Сити разгроми Реал Мадрид насред Лос Анджелис (видео)

Английският Манчестър Сити постигна категоричен успех с 4:1 над шампиона на Испания Реал Мадрид в двубой от приятелския турнир "Интернешънъл Чемпиънс къп", който се игра на стадион "Мемориъл Колизеум" в Лос Анджелис пред рекордните за футболен мач там 93 098 зрители.

Кевин де Брюин направи блестящ мач за Сити, а доскорошният футболист на Реал Данило дебютира за английския тим. До почивката голове не паднаха, но малко след нея "гражданите" откриха резултата от статично положение чрез Николас Отаменди. В 59-ата минута Рахийм Стърлинг покачи на 2:0, а Джон Стоунс вкара трети гол за тима на Пеп Гуардиола в 67-мата минута. И в трите попадения бе замесен де Брюин.

17-годишният испанец Брахим Диас покачи на 4:0 в 82-рата минута на срещата, а в заключителните и секунди Оскар Арнаис оформи крайния резултат.