Ники Тодоров с цял мач при нов успех на Ливингстън

Българският нападател Николай Тодоров записа пълни 90 минути при поредния успех на Ливингстън в шотландската Лига 1. Днес играчите на Дейвид Хопкинс надиграха с 1:0 състава на Стенхаусмир. Единственото попадение в срещата падна в 54-ата минута. В автор на гола се превърна партньора в атаката на българина Лиъм Бъчанан, който заби своя 21-ви гол в шампионата.

Отборът на Ливингстън е лидер в първенството. "Жълто-черните" са с актив от 69 точки. Тимът е в серия от пет поредни победи. Преднината на Ливингстън е 16 пункта пред втория Алоа Атлетик.