Ница запази надеждите за титлата в Лига 1

Ница победи Бордо с 2:1 в среща от 31-ия кръг на френската Лига 1. По този начин Марио Балотели и компания запазиха жива надеждата за титла.

Ница има 67 точки и заема третата позиция, а лидер е Монако със 71 и мач по-малко. Бордо е шести с 46 точки.

Гостите откриха резултата в 9-ата минута с гол на Гаетан Лаборде. Марио Балотели възстанови равенството в 16-ата минута от дузпа.

Италианецът асистира за попадението на Валентин Еусерик в 27-ата минута, с което Ница поведе с 2:1. Футболистите на Бордо направиха всичко възможно да стигнат поне до 1 точка в този мач, но усилията им останаха напразни.