Арангелов: Етър се хвърли за 15 минути на "всичко или нищо" - този мач не решава нищо

Наставникът на Септември Христо Арангелов обяви след поражението с 1:2 от Етър във Велико Търново, че е доволен от играта на неговите футболисти, но не и от пропуските, които те направиха.

"Не си вкарахме положенията. При 1:0 не вкарахме на празна врата, с което да затворим мача. После пускаме много лек гол. Доволен съм от играта, но малшанс.

Инициативата бе в Етър за 15 минути в началото на второто полувреме. Хвърлиха се на "всичко или нищо". С дълги топки. После ние отново овладяхме инициативата, притискахме противника, но просто малшанс.

Този мач не решава нищо", разясни специалистът.