Българин с два гола в Шотландия

Българският нападател Николай Тодоров се разписа два пъти при победата на Ливингстън с 3:0 над гостуващия Албиън Роувърс в отложен мач от шотландската футболна Лига 1.
С успеха момчетата на Дейвид Хопкин събраха 54 точки и имат аванс от 10 точки на върха на третия ешалон пред Алоа Атлетик.

20-годишният Тодоров, който пристигна на "Тони Макарони Арина" като преотстъпен от елитния Хартс в края на януари, откри резултата в 34-ата минута с дебютния си гол за клуба. Той беше най-съобразителен при едно разбъркване в наказателното поле и отблизо реализира за първи път през календарната година.
В последните секунди на добавеното време Тодоров оформи класическия успех, след като засече с глава след центриране на резервата Джош Мълин от корнер.

През есента българинът игра като преотстъпен в четвъртодивизионния Каудънбийт, за който се разписа 3 пъти в 19 мача в Лига 2.