Левски с лесна победа за Купата на България

Волейболният отбор на Левски би безапелационно като гост Етрополе с 3:0 (25:13, 25:16, 25:14) в първи мач от втория кръг на турнира за Купата на България, игран тази вечер в зала "Чавдар".

"Сините" диктуваха играта почти през цялото време. Единствено в началото на втория гейм допуснаха домакините от Етрополе да поведат леко в резултата. Момчетата на Петър Шопов бързо излязоха от ситуацията и отново поеха инициативата в свои ръце - 25:16 и 2:0. Хегемония на Левски продължи и в третия гейм - 25:14 и лесно 3:0.

Следващият съперник на Левски за Купата ще бъде определен след изиграването на останалите срещи от втория кръг следващата седмица. Това беше последния мач на "сините" преди гостуването на турския гранд Фенербахче в среща-реванш от 1/8-финалите на втория по сила евротурнир за Купата на CEV. Двубоят е в четвъртък (16 февруари) от 17,30 часа българско време в Истанбул.

КУПИ билет за дербито ЛЕВСКИ - ЦСКА онлайн ТУК!!!