"Дъ Хоутърнс" не бе дружелюбен към Стоук и Берахино (видео)

Уест Бромич победи с 1:0 Стоук Сити на "Дъ Хоутърнс" с ранен гол на Джеймс Морисън. Халфът се разписа още в шестата минута, когато бе изведен добре от Насер Шадли и стреля в далечния ъгъл. Малко преди това Саломон Рондон също прати топката във вратата на Лий Грант, но попадението му бе отменено заради засада.

Саидо Барахино, който премина от УБА в Стоук Сити, се появи в игра в 58-ата минута и бе освиркан от феновете на домакините.

"Дроздовете", които нямат загуба от "грънчарите" в последните пет мача помежду им в Премиър лийг, са на осмо място с актив от 36 точки. Сток е 11-и.