Роден таран с два гола в Италия

Младият български нападател Росен Кръстев се превърна в герой за юношите на Мантова, след като спаси тима си от загуба в гостуването срещу Сасуоло. Той се появи в 60-ата минута при резултат 0:2 за "зелено-черните", но с две попадения спаси "червено-белите". Таранът първо намали в 72-ата минута, а в 92-ата минута донесе огромна радост на своя тим с изравнително попадение. Двубоят бе от 15-ия кръг на първенството - "Берети", като Мантова с петото си равенство има актив от 14 точки и заема 11-то място.

18-годишният Кръстев през този месец отбеляза първото си попадение за представителния тим на Мантова, който се подвизава в Лега Про - група Б. Той бе точен при загубата с 1:3 срещу швейцарците от Киасо.