0:0 стигна на Ейбар (видео)

Отборът на Ейбар с лекота си осигури място на 1/4-финалите за Купата на краля. След 3:0 като гост на Осасуна, реваншът бе по-скоро протоколен за баския тим. Двубоят на "Ипуруа" завърши без голове, а гостите от Памплона в нито един момент не показаха, че са способни да сътворят чудото.

Преди почивката действията се водеха основно в средата на терена, а головите положения бяха малко. През втората част Ейбар доминираше и само неточният мерник на нападателите лиши отбора от победата.

През уикенда Ейбар гостува на Спортинг Хихон в първенството, а Осасуна има визита на Гранада.

ЕЙБАР - ОСАСУНА 0:0