Уотфорд се върна към победите, но в турнира ФА Къп

Отборът на Уотфорд  се класира безпроблемно напред в турнира за ФА Къп, след като надигра с 2:0 втородивизионния Бъртън Албиън в среща от 3-ия кръг. Освен че ги класира напред в надпреварата, успехът на "стършелите" бе важен и от психологическа гледна точка, той като отборът бе в неприятна серия от 5 поредни мача без успех на сметката си (4 загуби и 1 равенство).

Домакините на "Викаридж Роуд" поведоха още в 21-ата минута след попадение на Кристиан Кабаселе. Крайното 2:0 оформи Джероум Синклер в 77-ата минута, с което окончателно реши всичко в мача.

Така Уотфорд взе глътка въздух и вече чака следващия си съперник в турнира.