Отново е време за дерби! Ще видим ли нов триумф на "червените" или този път победата ще е за Левски - на живо със стартовите състави

Мъри и Джокович се класираха за 1/4-финалите в Доха

Номер 1 и номер 2 в ранглистата на АТП Анди Мъри и Новак Джокович се класираха за четвъртфиналите на турнира на твърди настилка в Доха с награден фонд 1 334 270 долара. Двамата постигнаха победи в по два сета, но те дойдоха по доста различен начин.

Джокович се справи с 6:3, 6:4 с аржентинеца Орасио Себайос за 73 минути, осъществявайки по един пробив и в двата сета. В същото време Мъри се поизмъчи доста повече с австриеца Гералд Мелцер, но все пак го надигра със 7:6(6), 7:5.

За следващия етап се класираха още испанците Николас Алмагро и Фернандо Вердаско, чехите Томаш Бердих и Радек Щепанек, както и хърватинът Иво Карлович. В четвъртфиналите на турнира Мъри ще играе с Алмагро, Джокович среща Щепанек, Карлович се изправя срещу Вердаско, докато съперникът на Бердих ще бъде определен след изиграването на мача между Жо-Вилфрид Цонга и Дъстин Браун.