Торино с четвърто поредно равенство в Серия “А” (видео)

Отборите на Торино и Аталанта не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от 15-ия кръг в Серия “А”. Мачът приключи при резултат 1:1, като така домакините записаха четвърто поредно равенство на сметката си.

Торино пръв откри резултата в мача в самия край на първото полувреме. Тогава Адем Ляич центрира от корнер, а Никола Н’Кулу с глава порази вратата.

В началото на втората част обаче Аталанта успя да изравни. Андреа Петаня пусна страхотен извеждащ пас към Йосип Иличич, който хладнокръвно реализира за 1:1.

След това равенство двата тима остават с равен актив от по 20 точки. Аталанта обаче заема 7-ото място заради по-добрата си голова разлика, докато Торино се намира на 10-ата позиция в класирането.