Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Реал Сосиедад "изгърмя" - изгуби аванс от 3 гола срещу аматьори (видео)

Отборът на Реал Сосиедад изживя истински кошмар тази вечер на “Аноета”, шокиращо отпадайки от турнира за Купата на краля на фаза 1/16-финал. След като бяха спечелили с 1:0 гостуването на третодивизионния Лейда, днес водеха с 2:0 на почивката и загубиха с 2:3.

Диего Йоренте откри за “чури урдин” в 23-ата минута, а десет минути по-късно Хуанми удвои, за да осигури комфортен аванс на своите преди втората част. Второто полувреме се превърна в ужас за момчетата на Еусебио. Два бързи гола на Нунес (56) и Ману Молина (59) сковаха краката на баските. Боян попари публиката в Сан Себастиан с късен гол в 86-ата, който класира каталунския тим.

Общият резултат в двубоя е 3:3, а Лейда се класира с повече голове на чужд терен.ю